Hekur me pllake qeramike 2000W KD1036 DSP

2,490 L

Ka stok

HEKUR ME PLLAKE QERAMIKE

Hekur profesional me pllake qeramike jongjitese dhe funksion rregullues me avull.

Do tejete nje asistent i domosdoshem ne cdo shtepi per hekurosjen e rrobave.  Me avull te vazhdueshem 35g/minute.

Karakteristika:

  • Marka: DSP
  • Lloji: hekur me avull
  • Fuqia: 2000 W
  • Tensioni: 220 V
  • Avulli i vazhdueshem: 35 g/min
  • Koha e ngrohjes: 1 min
  • Materiali i pllakes qeramike
  • Avulli vertikal: po

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

Hekur rrobash

Be the first to review “Hekur me pllake qeramike 2000W KD1036 DSP”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

hekur me pllake qeramike ne dyqan taxi

Hekur me pllake qeramike 2000W KD1036 DSP