Hekur me avull me sistem pastrimi 2200W DSP KD1067

3,090 L

Ka stok

HEKUR ME AVULL 2200W KD1067

Hekur me avull te fuqishem dhe sprucim uji per hekurosje te shpejte dhe efikase te rrobave.

Praktik per te hekurosur edhe perdet fale perdorimit ne menyre vertikale me avullin e fuqishem.

Gjatesi kablli deri ne 2 meter dhe pllake me veshje qeramike per te mbrojtur rrobat nga djegia.

Specifika:

  • Marka: DSP
  • Modeli: KD1067
  • 220-240V~50/60Hz,2200W
  • Pllake me veshje qeramike
  • Gjatesia e kabllit 2 metra

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

Hekur rrobash

Be the first to review “Hekur me avull me sistem pastrimi 2200W DSP KD1067”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

hekur rrobash 2200w online ne dyqan taxi

Hekur me avull me sistem pastrimi 2200W DSP KD1067