Han Grip | Doreze per ushtrimin e muskujve te duarve

490 L

Ka stok

  • Me dizajn kompakt.
  • Perdoret nga te gjithe dhe nga cdo moshe.
  • Material celiku edhe gome.
  • Nuk rreshket nga dora.
  • Ndihmon ne rritjen e forces se duarve.
KODI: 6925793601903 KATEGORIA:

DOREZE PER USHTRIMIN E MUSKUJVE TE DUARVE

Kur stërviteni, ju ndoshta përqendroheni kryesisht në grupe më të mëdha të muskujve. Kjo për shkak se duke punuar ne to digjni më shumë kalori dhe rrisni metabolizmin tuaj më shumë.

Por me siguri nuk mendoni për muskujt në duar, muskujt që ju japin fuqinë për të kapur gjërat dhe t’i mbani ato fort në dorën tuaj.

Pa forcë të mirë kontrolli, ju do të keni probleme të hapni kavanoza, të ktheni gjereat nga ane te ndryshme, te ushtroni presion dhe të jeni më pak të suksesshëm në sporte të caktuara, veçanërisht sportet e rekordeve dhe sporteve si xhudo dhe mundje ku forca e duarve është e rëndësishme.

Ndaj per te gjita keto arsye ne ju prezantojme dorezen qe do te beje qe ju te keni muskuj te stervitur ne duart tuaja.

Han Grip eshte nje vegel stervitje qe nuk ju mundon shume por vendos te gjithe muskujt tuaj ne levizje.

HAN GRIP – VEGEL PER STERVITJEN MUSKULORE TE DORES

Han Grip eshte e shkëlqyeshme për përmirësimin e forcës së presionit, qëndrueshmërisë se duarve, shkathtësinë e tyre dhe tonin e muskujve dhe aftësitë motorike të shkëlqyera dhe të mëdha.

hand grip muskuj dore bli online dyqan taxi

Ky është aksesor i shkëlqyeshëm për të ndihmuar në tonifikimin dhe ndërtimin e forcës suaj, pra rezistences.

Dorezat jane super te rehatshme dhe mund te kontrollohen lehtesisht nga duart tuaja.

I përshtatshëm për surfer, golf, tenis, pingpong, ngjitje në shkëmb, etj.

Pershtatet lehteisht me duart tuaja dhe mund te perdoret na te gjithe qe e ka te nevojshme.

Eshte i perbere nga materiali i celiku edhe i gomes.

 

 

Ajo ka nje dizajn kompakt me nje madhesi te vogel e cila ju mundeson ta perdorni ne cdo kohe dhe ta merrni kudo me vete.

Ju ndihmon të zvogëloni stresin dhe te rrisni forcën se bashku me qarkullimin e gjakut.

Nuk lejon rreshkitjen nga dora sepse eshte i perbere nga materiali i gomes shumecilesore.

Bli Online  ne Dyqan Taxi dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Ngjyra

,

Lloji

paisje per stervitjen e dores

Be the first to review “Han Grip | Doreze per ushtrimin e muskujve te duarve”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

hand grip vegel produkt online dyqan taxi

Han Grip | Doreze per ushtrimin e muskujve te duarve