Grirese perimesh dhe kullonjese multifunksionale 9N1

990 L

Ka stok

 • Material prej plastike ABS i cilesise se larte.
 • Pastrohet lehtesisht me uje te bollshem.
 • Sherben per prerjen edhe kullimin e agrumeve.
 • Perbehet nga 9 aksesore me funksione te ndryshme.
 • E perbere nga nje doreze rezistente ndaj ujit apo djersitjes.
KODI: ECC-20620-0255 Kategori: , , ,

GRIRESE PERIMESH DHE KULLONJESE

Grirese perimesh kullonjese perimesh multifunksionale me 9 perberes te ndryshem ne nje te vetem. Secili prej tyre ka nje funksion te caktuar ne kuzhine, duke ju lehtesuar ju nga shpenzimet e tjera qe mund t’i benit per produktet tek.

grirese perimesh blerje online dyqan taxiGRIRESE DHE KULLONJESE PERIMESH

Keni nevojë për nje grirese te shpejte dhe për të prere perimet tuaja pa stres dhe humbje të kohës suaj? Deshironi te gatuani si një shef profesional i kuzhinës dhe të përgatisni ushqimet tuaja te perferuara per familjen? Por nuk ju premton koha?

Epo, këtu vjen griresi ynë magjik shumë-funksional i perimeve për të kursyer kohe nga dita juaj. Ky produkt do te jete ndihmësi juaj më i mirë i kuzhinës.

Ju ndihmon të pastroni dhe te prisni perimet shpejt, ne menyre te pershtatshme dhe te thjeshte.Ndihmon në përgatitjen e ushqimit në mënyrë më elegante.

Vjen me koka prerëse të shumta dhe të ndryshueshme të materialit cilesor te inoxit. Ju mund t’a perdorni ate sipas kërkesave tuaja.

Prerësi është projektuar me një shportë kullimi, ju mund të grini perimet dhe pastaj t’i pastroni ato direkt përmes kullimit.
Griresja e perimeve është praktike, pjesa e prerjes mund të hiqet lirshëm për përdorim dhe pastrim të lehtë.

GRIRESE MULTIFUNKSIONALE

Grirese perimesh mund të presë dhe te grijë të gjitha llojet e perimeve, djathit, patateve dhe frutave, madje të krijojë perime si paste ose pure patatesh.

Preresja dhe kullonjesja pret dhe kullon shume shpejte dhe me nje prakticitet maksimal. Ju nuk do te hasni asnje veshtiresi ne perdorimin e saj.

Ajo eshte e perbere nga nje bosht qe rrotulllohet ne menyre automatike ne ate menyre qe valvula e kullimit te jete gjithmone e qendrueshme dhe e aksesueshme per t’u pastruar. Eshte teper praktik ne cdo menyre.

Ena ka nje kapacitet prej 2 L duke mbajtur nje sasi produktesh ushqimore te konsiderueshme per nje vakt. Është shumë e sigurt ne perdorim dhe nuk j’u harxhon aspak kohe dhe në këtë menyre cdo gje do te jete e rregullt ne kuzhinen tuaj.

grirese perimesh blerje online dyqan taxiPER NJE EKSPERIENCE ME TE MIRE NE KUZHINE

Duke qene se paisja e kuzhines perbehet edhe nga thika qe kane tehe shume te mprehta dhe te shpejta ne veprim ju lejon qe te prisni perime te ndryshme  ne forma, madhesi dhe trashesi te ndryshme. Nje grirese që ju jep siguri maksimale ne perdorim.

Ideaur me nje doreze te rehatshme dhe qe nuk rreshket nga dora juaj. Për një ekperience me te mire ne kuzhine.

Kullonjesa mund te varet aty ku ju keni vendosur enet e tjera te kuzhines ne menyre qe te ruani hapesiren.

Me grirese perimesh do të mund te krijoni supa te ndryshme me perime. Pasi griresja jone do i coptoje perimet tuaja ne menyren me perfekte. Të gjitha keto ne nje produkt te vetem. Ju mund te krijoni një recetë te mrekullueshme te supe me perime me kete produkt. Në një pajisje te vetme kaq shume funksione. Për të pasur një vakt me perime të grira sipas deshires suaj.

Karakteristikat:

1. Pritini dhe lani, me rrotullim të lehtë dhe të shpejtë, kënd automatik të rrotullimit, shporta e grireses është gjithmonë e qëndrueshme, lahet lehtë.
2. Mund të përdorni një kokë tjetër thike sipas kërkesave tuaja, ate koke e cila është më e përshtatshme për ju të gatuani.
3. Doreza e rehatshme mund të kontrollohet me një dorë.
4. Kokat e ndryshme mund të hiqen lirshëm dhe i levizni sipas deshires suaj për përdorim të lehtë.

Krijoni receta të ndryshme dhe te shijshme.

Duhet të lani produktin menjehere pas perdorimit me uje te bollshem.

SPECIFIKIMET
 • Material prej plastike ABS i cilesise se larte,prerese kullonjese agrumesh bli online dyqan taxi
 • Pastrohet lehtesisht me uje te bollshem.
 • Sherben per prerjen edhe kullimin e agrumeve.
 • Perbehet nga 9 aksesore me funksione te ndryshme.
 • E perbere nga nje doreze rezistente ndaj
 • apo djersitjes.
 • Ngjyre e bardhe.
 • Permasat 22x11x10x15cm.

  Bli Online ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

 

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Grirese

Ngjyra

Be the first to review “Grirese perimesh dhe kullonjese multifunksionale 9N1”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Kullonjese prerese perimesh produkt online dyqan taxi

Grirese perimesh dhe kullonjese multifunksionale 9N1