Grirese elektrike ushqimesh FA 5114-3 Multi cutter

3,190 L

Ka stok

KODI: 9003898511437 Kategori: ,

GRIRESE ELEKTRIKE USHQIMESH

Grirese elektrike ushqimesh me dy tehe celiku dhe dy shpejtesi, per te pergatitur ne pak caste vaktet ushqimore.

Material qelqi rezistent i tasit i cili ka kapacitet 1500ml dhe pjesa e siperme prej plastike rezistente.

Specifika:

• Dy thika inox
• Dy shpejtesi
• Celesi i sigurise
• Tas qelqi 1.5 liter
• Fuqi 350W


Bli online ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.7 kg
Lloji

Blender

Ngjyra

Be the first to review “Grirese elektrike ushqimesh FA 5114-3 Multi cutter”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

fa 5114 3 grirese ushqimi online ne dyqan taxi

Grirese elektrike ushqimesh FA 5114-3 Multi cutter