Grirese Djathi – Cheese Mill – Blerje online

900 L

Ka stok

Aksesore i mrekullueshem i tryezes tuaj. Pergatisni tava te shijshme dhe aplikoni lehtesisht djathin e grire. Dy brisqe te ndryshueshem ju lejojne te grini djathin ne copeza te imeta ose te trasha. Krijoni sasi te medha te djathit pa lodhje.

KODI: L-grirese-djathi- cheese-mill KATEGORIA:

Grirese Djathi – Cheese Mill – Blerje online

Grirese Djathi – Cheese Mill – Blerje online

Aksesore i mrekullueshem i tryezes tuaj. Pergatisni tava te shijshme dhe aplikoni lehtesisht djathin e grire. Dy brisqe te ndryshueshem ju lejojne te grini djathin ne copeza te imeta ose te trasha. Krijoni sasi te medha te djathit pa lodhje.


Dyqan Taxi | Bli online, bli sigurte!

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Grirese

Be the first to review “Grirese Djathi – Cheese Mill – Blerje online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Grirese Djathi - Cheese Mill - Blerje online

Grirese Djathi - Cheese Mill - Blerje online