Gemei GM-550 | Makine per prerjen e flokeve

1,990 L

Ka stok

KODI: 6957952205509 KATEGORIA:

MAKINE PER PRERJEN E FLOKEVE 

Makina per prerjen e flokeve Gemei GM 550 ju lejon të krijoni me lehtësi një model flokësh unik. Eshtë e lehtë për t’u përdorur, pasi nuk ka një kabëll rryme që ndërhyn. Kombinon specifikime teknike të përshtatshme dhe dizajn elegant.

GEMEI GM 550

Për shkak të faktit se prodhuesit gjermanë po monitorojnë me zell cilësinë e produkteve të shitura, produkte të tilla mund të bëhen një mbështetje e besueshme per ju.
Makineria është vendosur si një model i besueshëm dhe i lehtë për t’u përdorur me një dizajn të shkëlqyeshëm.

Specifikat:makine gemei 550 per qethje bli online dyqan taxi
  • Prodhuesi: Gemei.
  • Bateria: Funksionon me dy bateri.
  • Lloji i baterisë: AA 600mAh 1.2V.
  • Koha e punes: 80 min.
  • Koha e karikimit të baterise: 8 orë.
  • Karikimi i rrjetit: 220-240V 50 / 60Hz.

    Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Be the first to review “Gemei GM-550 | Makine per prerjen e flokeve”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

gemei gm 550 makine qethje bli online dyqan taxi

Gemei GM-550 | Makine per prerjen e flokeve