Furre per thonjte me llampe ndricimi 2 ne 1

Ka stok

  • Furre per thonjte
  • Me llampe ndricimi
  • Fuqi 48w
  • Rreze UV
KODI: i23702111152 KATEGORIA:

FURRE PER THONJTE ME LLAMPE

Furre per thonjte me llampe te integruar ne pjesen e siperme per ta bere me te lehte procesin e punimit te thonjve.

Furra ka fuqi te larte prej 48w dhe llamba eshte fleksibel per te siguruar pozicionin me te mire.

Tharje profesionale me rreze UV me sensor automatik ne momentin qe vendos doren brenda furres. Ekrani LCD do t’ju tregoje qarte kohen e punes.

Ne perputhje me shumicen e llojeve te xhelit dhe manikyrave xhel.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

furre per thonjte

Main Menu

furre thonjsh me llampe online ne dyqan taxi

Furre per thonjte me llampe ndricimi 2 ne 1