Furce e bute dushi per pastrimin e shpines

790 L

Ka stok

KODI: i-987685 Kategori: ,

FURCE E BUTE DUSHI

Furce e bute dushi per pastrimin e shpines dhe te trupit gjate larjes.

Doreze e gjate dhe koke e madhe furce per te arritur cdo pjese te trupit. Pastron dhe heq papastertite nga poret e lekures dhe yndyren ne lekure.

Dizajni i vrimes se varjes e ben te lehte per tu thare pas perdorimit.

Permasa: 35cm x 8cm.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 kg
Lloji

Furce

Ngjyra

Be the first to review “Furce e bute dushi per pastrimin e shpines”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

furce per larjen e shpines online ne dyqan taxi

Furce e bute dushi per pastrimin e shpines