Spinning Spa Brush | Furce per pastrimin e shpines

2,200 L

Ka stok

KODI: L-01911 Kategori: , ,

SPINNING SPA BRUSH | FURCE PER PASTRIMIN E SHPINES 

Spinning Spa Brush eshte furce per pastrimin e shpines, zona ku secili prej nesh e ka te veshtire ta pastroje. Furca mbushet me sapun ose me shampon tuaj te preferuar edhe pasi ta ndizni ajo do te filloje te beje pastrimin. Furca funksion me bateri dhe kerkon 3 te tilla te tipit AA. Brush-i eshte i perbere nga nje doreze e cila zgjatet deri ne gjatesine e deshiruar prej jush per shpinen. Ndihmon për të promovuar lekure te shendetshme, te re dhe qeteson ne moment muskujt e lodhur. Pasi te perdorni furcen do te vini re qe lekura juaj do te jete e bute si ajo e bebit dhe do t’ju shkelqeje pa qene nevoje te perdorni asnje maske.

BRUSH PER NJE PASTERTI PERFEKTE PER TRUPIN TUAJ | DYQAN TAXI

  • Fillon pastrimin pasi ndizet             Spinnning-Spa-Brush
  • Mbushet me lloje te ndryshme te laresish
  • Funksionon me bateri te tipit AA
  • Perbehet nga nje doreze qe ju ndihmon per larjen

Bli online ne dyqan taxi me cmimin me te mire dhe paguaj ne dorezim

 

Detaje Produkti

Lloji

Furce

Ngjyra

,

Be the first to review “Spinning Spa Brush | Furce per pastrimin e shpines”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Spinnning-Spa-Brush

Spinning Spa Brush | Furce per pastrimin e shpines