Furce dhembesh elektrike | Electric toothbrush Shuke

1,190 L1,490 L (-20%)

Ka stok

 • Per dhembe te shendetshem.
 •  Furçë dhëmbësh me 5 ingranazhe elektrike.
 • Niveli i mbrojtjes: 5 I papërshkueshëm nga uji.
 • Ngjyra: e bardhë.
 • Modaliteti i karikimit: karikimi me USB.
 • Fuqia e dorezës: 2w.
 • Koha e karikimit: rreth 6 orë.
KODI: 6946481600114 KATEGORIA:

FURCE DHEMBESH ELEKTRIKE 

Deshironi dhembe te shendetshem dhe te bardhe si bora? Furca elektrike Shuke eshte produkti i duhur per ju! Mbajini dhembet tuaj te paster dhe te shendetshem cdo moment.

Furce elektrike per dhembe te bardhe 

Nje furce praktike dhe teper funksionale. Ndihmon ne zbardhjen e dhembeve tuaj pas nje kohe te shkurter te perdorimit te saj. Furca elektrike Shuke ka 5 mënyra vibrimi për të ndihmuar ne higjenen e dhembeve tuaj.
Dizajni i hidroizolimit ne të tërë trupin eshte kunder skuqjes se mishrave te dhembeve duke mos j’u krijuar asnje shqetesim te vetem.

Specifikat:furce dhembesh elektrike bli online ne dyqan taxi
 •  Furçë dhëmbësh me 5 ingranazhe elektrike
 • Niveli i mbrojtjes: 5 I papërshkueshëm nga uji
 • Ngjyra: e bardhë.
 • Modaliteti i karikimit: karikimi me USB
 • Fuqia e dorezës: 2w
 • Koha e karikimit: rreth 6 orë
 • Trajtoni tensionin e punës: 3.7v
 • Tensioni i punës i ndërfaqes USB: 5v
 • Kapaciteti i baterisë: 600mAh.

  Bli Online ne Dyqan Taxi | Qendra Tregtare me e madhe Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Ngjyra

Be the first to review “Furce dhembesh elektrike | Electric toothbrush Shuke”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

furce elektrike shuke blerje online ne dyqan taxi

Furce dhembesh elektrike | Electric toothbrush Shuke

1,190 L1,490 L (-20%)

Shto ne Shporte