Furce dhembesh elektrike | Electric toothbrush | Profesional

490 L

Ka stok

 • Material cilesor dhe rezistent.
 • Per dhembe te paster.
 • Koka e zëvendësimit duhet të përdoret për dy persona.
 • Gjatësia: 8,2 inç
 • Dizajn i papershkueshem nga uji.
KODI: 6900000022016 KATEGORIA:

FURCE DHEMBESH ELEKTRIKE

FURCE PER DHEMBE TE PASTER – ELECTRIC TOOTHBRUSH

Sonic Deep Clean 3D Furçë Elektrike e cila lëkundet dhe rrotullohet në mënyrë që fijet e furçës të alternohen para dhe mbrapa ndërsa pastrojnë dhëmbët tuaj ne menyre te shendetshme.Në mënyrë të vetme e thjeshte per t’u perdorur, një buton i lehtë për t’a ndezur dhe fikur.

FURCA E DHEMBEVE PROFESIONALE

Veprimi shtesë pulsues me frekuencë të lartë trazon lëngun që rrethon dhëmbët tuaj dhe krijon një efekt larjeje maksimale. Mund të përdoret për dhëmbë të ndjeshëm ose fëmijë.

Ajo bene te mundur largimin e nevojes per nje paste dhembesh duke i pastruar dhembet me jone minerale.Higjiena e dhembeve tuaj fale kesaj furce do te jete me e lehte per t’u mbajtur edhe dhembet tuaj do te gezojne shendet te plote dhe do te shkelqejne nga bardhesia.

Detajet e produktit:Electric Teeth Brush bli online dyqan taxi
 • I papërshkueshëm nga uji.
 • Material cilesor dhe rezistent.
 • Per dhembe te paster.
 • Koka e zëvendësimit duhet të përdoret për dy persona.
 • Gjatësia: 8,2 inç
 • Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Lloji

Furce Dhembesh

Ngjyra

Be the first to review “Furce dhembesh elektrike | Electric toothbrush | Profesional”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

electric toothbrush furce pastruese dhembesh produkt online dyqan taxi

Furce dhembesh elektrike | Electric toothbrush | Profesional