Furce antistatike per pastrimin e motherboard SS-022B

490 L

Ka stok

KODI: H-98769999 Kategori: , ,

FURCE ANTISTATIKE PER MOTHERBOARD

Furce antistatike me dy koka te ndryshme per pastrimin e pjeseve te brendshme te telefonave celulare dhe motherboard.

Heq ngjitesin nga pllaka motherboard e telefonit celular dhe mundeson pastrimin e pjeseve te tjera elektronike.

I pershtatshem per riparimin e celularit per pastrimin e tastieres IC / heqjen e ngjitesit nga motherboardi etj.

Karakteristika:

  • Modeli SS 022B Sunshine
  • Materiali: plastike, metal, fije antistatike
  • Madhësia: perafersisht 14,25 * 1,2 cm

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Furce

Ngjyra

Be the first to review “Furce antistatike per pastrimin e motherboard SS-022B”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

furce statike per pastrim telefoni bli online ne dyqan taxi

Furce antistatike per pastrimin e motherboard SS-022B