Furce anti statike per telefona SS 022

490 L

Ka stok

KODI: H-98769998 Kategori: , ,

FURCE ANTI STATIKE PER TELEFONA SS 022

Furce anti statike e pershtatshme per pastrimin e telefonave, IC pad dhe ate te motherboard.

Dizajn anti-statik i fijeve te furces e ben te lehte procesin e pastrimit te pllakes te brendshme se pajisjes.

E pershtatshme per pastrimin e pajisjeve elektronike te ndjeshme si kompjuteri, celulari etj.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Furce

Ngjyra

Be the first to review “Furce anti statike per telefona SS 022”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

furce pastrimi per pajisjet elektronike bli online ne dyqan taxi

Furce anti statike per telefona SS 022