Fshese me vakum 2000W SK3378 Sokany

8,490 L

Ka stok

FSHESE ME VAKUM SK3378

Fshese praktike me vakum me fuqi dalese 2000watt.

Motorr me shpejtesi te larte dhe thithje te fuqishme, realizon pastrim te shpejte te shtepise pa lene asnje cep.

Me nje filter HEPA, do te pastroni me lehtesi shtepine tuaj dhe do te mbroni shendetin tuaj dhe te familjes nga pluhuri dhe ndjeshmeria qe shkakton.

I lehte per t’u ruajtur dhe perdorur fale dizajnit inovativ, mund te shnderrohet ne nje vakum dore.

Specifika:

  • Fshese me korrent
  • Fuqia: 2000 W
  • Tensioni : 220-240V
  • Model : SK-3378
  • Kapaciteti: 1.1L

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 2 kg
Lloji

Fshese me Korrent

Be the first to review “Fshese me vakum 2000W SK3378 Sokany”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

fshese me korent portative ne dyqan taxi

Fshese me vakum 2000W SK3378 Sokany