Fshese dore me vakuum Sonifer 150w SF-2228

7,900 L

Ka stok

FSHESE DORE ME VAKUUM

Fshese dore shume praktike me vakum dhe fuqi dalese 150watt.

Furca e dyshemese e pershtatshme dhe efikase per t’u perdorur edhe ne cepat me te veshtire.

E pajisur me tub rezistent alumini dhe filter Hepa i cili mund te hiqet per tu pastruar.

Specifika:

•Koha e funksionimit te baterise:
• (Shpejtesi e larte) 25 minuta
• (Shpejtesia e ulet) 40 minuta

Vellimi i kutise se pluhurit: 0.5L
• 9.5 (Kpa) thithje e larte dhe multiciklone
• Filtri ultra i imet HEPA
• AC220-240V 50/60Hz 150W


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

Fshese me Korrent

Be the first to review “Fshese dore me vakuum Sonifer 150w SF-2228”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

fshese korenti me vakum online ne dyqan taxi

Fshese dore me vakuum Sonifer 150w SF-2228