Fshese me korrent inteligjente Xiaomi Mi Robot Mop 2 Pro+

45,900 L

Ka stok

FSHESE ME KORRENT MOP 2 PRO+

Fshese me korrent Mop 2 Pro+ me thithje te fuqishme 2100 Pa dhe motor te nivelit te larte arrini pastrimin e plote te pluhurit dhe mbeturinave ne pak caste.

Sistemi i ri i navigimit me lazer LDS funksionon me nje algoritem te permiresuar SLAM per siperfaqen e dyshemese, shpejtesi dhe saktesi me te larte.

Pajisur me sensore kunder perplasjes, kunder renies dhe te tjera me precizion te larte pajisja ben navigim te sakte, kalon pengesat deri ne 2 cm lartesi.

Depozita e ujit me kontroll elektronik inteligjent vjen me 3 marshe te menyrave te shperndarjes se ujit. Zgjidhni menyrat bazuar ne intensitetin e pastrimit dhe llojin e dyshemese qe deshironi te pastroni.

Krijuar per te punuar me Google Voice Assistant, keshtu qe ju mund ta kontrolloni robotin e pastrimit me ane te zerit tuaj.

Specifika:

  • Permasat: Ø 350 X 94.5mm
  • Kapaciteti i baterise: 3200 mAh
  • Wi-Fi: 2,4 GHz 802,11 b/g/n
  • Koha e perdorimit: 60-130 minuta
  • Pesha: 3.6 kg
  • Fuqia: 33 W
  • Zhurma e punes: ≤70dB (modaliteti standard)
  • Materiali: ABS, Metal
  • Aftesia e ngjitjes: 2 cm
  • Llojet e dyshemese: qilim, pllaka qeramike, dysheme mermeri, parket,tapet

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

Fshese me Korrent

Ngjyra

Be the first to review “Fshese me korrent inteligjente Xiaomi Mi Robot Mop 2 Pro+”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

robot pastrimi xiaomi mop2 pro online ne dyqan taxi

Fshese me korrent inteligjente Xiaomi Mi Robot Mop 2 Pro+