Fshese korenti inteligjente Xiaomi | Robot vacuum cleaner

39,000 L

Ka stok

Fshese korenti inteligjente me cilesi te larte, e cila karakterizohet nga fuqia e larte e thithjes dhe nje sistem navigimi, per te pastruar cdo kend te shtepise tuaj.

KODI: i2172165 Kategori: , , ,

FSHESE KORENTI INTELIGJENTE XIAOMI

Fshese korenti robot inteligjent per ti dhene shtepise pastrimin maksimal.

Kjo fshese permban nje fuqi prej 2200 PA dhe sensor per planimetrine e shtepise tuaj ne menyre qe te arrije te pastroje cdo kend te saj.

Projektuar me nje sistem te zgjuar lazer, kjo fshese me korrent  gjurmon rrugen e shtepise tuaj duke bere keshtu te mundur pastrimin e cdo cepi ne nje menyre te rregullt.

Nuk ka problem nese dhoma ka tapet apo dysheme jo te niveluar, detektori do te jete ne gjendje te shmange pengesat dhe te ngjitet deri ne 2 cm pa asnje problem.

Fshese korenti inteligjente Robot vacuum cleanerrobot pastrimi xiaomi se blerje online ne dyqan taxi

Fshese korenti inteligjente me cilesi te larte, e cila karakterizohet nga fuqia e larte e thithjes dhe nje sistem navigimi.

Nje nga modelet qe do t’ju jape me shume kohe per t’u përdorur, me kohe perdorimi midis 90 deri ne 120 minuta.

Kapaciteti i baterise eshte 300 mAh, i cili eshte i mjaftueshem per pastrimin e nje ambienti rreth 200 metra katrore.

Per me teper, kur niveli i baterise afrohet ne nje nivel kritik, fshesa me korrent kthehet automatikisht ne vendin e karikimit dhe pasi te plotesoje furnizimin me energji, ajo kthehet ne vendin e pastrimit.

Specifika

  • Marka: Xiaomi Viomi
  • Modeli: Cleaner SE
  • Niveli i zhurmes: 72dB
  • Fuqia: 33W
  • Fuqia thithese: 2200 PA
  • Kapaciteti i enes: 500ml

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 3 kg
Lloji

Fshese me Korrent

Ngjyra

Be the first to review “Fshese korenti inteligjente Xiaomi | Robot vacuum cleaner”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

fshese korenti inteligjente xiaomi ne shitje online dyqan taxi

Fshese korenti inteligjente Xiaomi | Robot vacuum cleaner