Robot pastrimi me vakum Xiaomi Mi Mop P

39,900 L

Ka stok

ROBOT PASTRIMI ME VAKUM XIAOMI

Robot pastrimi me vakum Xiaomi i projektuar me dizajn minimalist por efikasitet te larte.

Ky model ofron nje fuqi te larte thithese prej 2100 pa per cdo papasterti te dyshemese.

Funksione inteligjente si kthimi ne bazen automatike te karikimit, zbulimi i papastertive, gjurmimi i pastrimit 360º, kerkimi optimal i rruges dhe zbulimi i pengesave.

Kapercen pengesat deri ne 2 centimetra te larta, keshtu qe nuk keni pse shqetesoheni per kabllot e lirshme ose tapetin e shtepise.

Roboti i pastrimi Mop P do te laje dhe pastroje siperfaqen e dyshemese edhe ne cepat me te veshtire me vetem nje kalim te pajisjes.

Specifika:

 • Marka: Xiaomi
 • Modeli: Mi Robot Vacuum Mop P
 • Dimensionet : Ø 350 x 94.5 mm
 • Pesha: 3.6 kg
 • Kapaciteti i baterisë: 3200 mAh
 • Koha e perdorimit: 60-130 minuta
 • Zhurma e punës: 70dB (modaliteti standard)
 • Procesori: GPU me katër bërthama Cortex-A7 + Duad-core Mali 400 GPU
 • Fuqia e vleresuar: 33 W
 • Fuqia e thithjes: 2100 Pa
 • Kapaciteti i rezervuarit: 550 ml

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me emadhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

Fshese me Korrent

Ngjyra

Be the first to review “Robot pastrimi me vakum Xiaomi Mi Mop P”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

robot pastrimi xiaomi online ne dyqan taxi

Robot pastrimi me vakum Xiaomi Mi Mop P