Fshese me korent per makina | Fshesa me vakum per makine

1,450 L

Ka stok

Madhesi kompakte dhe e lehte per t’u perdorur.
Mudn ta perdorni ne shtepi, zyra dhe automjete.
Filtri i saj mund te lahet.
Nivel i ulet zhurme.
Gjatesi Kordoni 250cm.
Fuqia e saj eshte 50 W
Tensioni: 12V

KODI: G-020 KATEGORIA: Etiketime: , ,

FSHESE ME KORENT PER MAKINE

Fshese me korent per pastrim ne makine e cila krijon Vakum dhe kryen nje pastrim super te lehte.

Nëse jeni duke kërkuar për një fshesë me korent teper efektive për makinën tuaj, kjo fshesë me vakum është zgjedhja e duhur për ju.
Madhësia e saj kompakte dhe pesha e lehtë qe e karakterizon e bën atë një pajisje jashtëzakonisht e dobishme për makinën tuaj. Mund ta përshtatni me lehtësi kudo dhe të përdorni sa here te jete e nevojshme.  Pajisja pershtatet me se miri me doren tuaj keshtu ju do te mund te manovroni me te dhe ne pjeset me te ngushta te makines suaj.

Ajo përmban një hyrje të tensionit prej 12V dhe një konsum të përgjithshëm të energjisë prej 50W. Thithja e saj mund te te pastroje papastertite e lagura dhe te thata ne makinen tuaj kjo fale fuqise se saj mahnitese te thithjes.
Dizajni i saj mundeson pershtatjen dhe pastrimin dhe ne qoshet apo gypat e thelle. Cdo gje ne makine do te jete e paster dhe askush tjeter me mire se ju nuk mund ta bej si duhet.

Fshese me Vakum per makine me Korent

Fshese me vakum per makine me korent

Karakteristika

Fshese makine me vakum nje pajisje jashtezakonisht e dobishme per makinen.
Vendoseni ne Cigaren e makines nga ku do te marr energji.
Madhesi kompakte dhe e lehte per t’u perdorur.
Mudn ta perdorni ne shtepi, zyra dhe automjete.
Filtri i saj mund te lahet.
Nivel i ulet zhurme.
Gjatesi Kordoni 250cm.
Fuqia e saj eshte 50 W
Tensioni: 12V
Ne paketim perfshihen aksesoret perkates per nje pastrim sa me efikas.


Blerje online me Vetbesim ne Shqiperi vetem ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Fshese me Korrent

Be the first to review “Fshese me korent per makina | Fshesa me vakum per makine”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

fshese makine me vakum

Fshese me korent per makina | Fshesa me vakum per makine