Fshese korenti me depozite 2L Elektra 2000 W

9,900 L

Ka stok

FSHESE KORENTI 2000W

Fshese korenti me fuqi 2000w per te pastruar cdo cep te ambientit.  Eshte nje pajisje e perdorur gjeresisht ne cdo familje, me forma specifike mundeson pastrimin (pavaresisht pozicionit dhe materialit).

Teknologjia e ciklonit ben te mundur pastrimin me efikas dhe rrit jetegjatesine e filtrit.

Depozite e madhe e grumbullimit te papaastertive prej 2 litrash.

Specifika:

  • Kapaciteti i grumbulluesit: 2 Lt
  • Fuqia: 2000 W
  • Niveli i zhurmes: N/A
  • Tensioni: 220-240 V
  • Marka: Elektra

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 2 kg
Lloji

Fshese me Korrent

Fuqia Watt

2000watt

Be the first to review “Fshese korenti me depozite 2L Elektra 2000 W”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

fshese korenti elektra online ne dyqan taxi

Fshese korenti me depozite 2L Elektra 2000 W