Fshese elektrike e rikarikueshme Arnica solar cleaner

25,500 L

Ka stok

FSHESE ELEKTRIKE E RIKARIKUESHME

Fshese elektrike e rikarikueshme, kompakte dhe e fuqishme me bateri me kapacitet te larte. Sistem grumbullimi te pluhurit me shume faza i bazuar ne nje filter ciklon efikas (pa qese pluhuri).

E pajisur me filter Hepa qe nuk lejon shperndarjen e pluhurit ne ambient.

Dizajni i ketij modeli eshte shume praktik dhe efikas gjate perdorimit. Lehte per te manovruar rreth mobiljeve.

Montohet lehtesisht eshte i lehte per t’u mirembajtur dhe ka nje peshe mesatare prej 2.5 kg.

Sistemi i filtrimit me shume nivele me ciklon dhe filter HEPA kap ne menyre efektive me shume se 99,6% te grimcave te pluhurit, duke siguruar ajer te paster ne dalje.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe  tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 2 kg
Lloji

Fshese me Korrent

Be the first to review “Fshese elektrike e rikarikueshme Arnica solar cleaner”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

fshese portabel arnica e rikarikueshme online ne dyqan taxi

Fshese elektrike e rikarikueshme Arnica solar cleaner