Fshese dore me korent me sterilizim UV

3,490 L

Ka stok

KODI: i-987666 Kategori: , ,

FSHESE DORE ME KORENT

Fshese dore portative me korent me koke te gjere dhe thithje te fuqishme. I pajisur me motorr pa zhurma dhe precizion te larte,

Sterilizimi profesional UV me gjatesi vale 253.7 nm, heq ne menyre efektive pluhurat dhe papastertite.

Motori ka fuqi 10,000 Pa; kurseni kohe dhe perpjekje per pastrimin e shtepise. Pastroni teresisht hapesiren e banimit jo vetem shtreterit, por tapetet, divanet, arushat dhe lodrat e tjera prej pelushi.

Pajisur me sistem llambe UV i cili leshon ne menyre efektive driten ultravjollce UV per te shkaterruar ADN-ne e qelizave bakteriale, per te penguar rritjen dhe per ti eleminuar ne te gjithe siperfaqen.

Specifika:

  • Kapaciteti i kutisë se pluhurit: 0.2L
  • Materiali: ABS
  • Ngjyra: E bardhe
  • Fuqia 300w
  • Tensioni nominal: 220V ~ 50Hz
  • Forca e thithjes: >10 kpa
  • Dimensionet 200x120mm
  • Pesha 0.8 kg

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 1 g/kg
Lloji

Fshese me Korrent

Ngjyra

Be the first to review “Fshese dore me korent me sterilizim UV”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

fshese me korent online ne dyqan taxi

Fshese dore me korent me sterilizim UV