Mini fshese me vakum | Baseus C2 vacuum cleaner

1,890 L

Ka stok

KODI: I-72121219 KATEGORIA:

MINI FSHESE ME VAKUM BASEUS C2

Mini fshese me vakum Baseus C2 per tastiere me pamje terheqese dhe shumengjyreshe,  e lehte per tu mbajtur.

Rreth 70dB, i pershtatshem per tastieren e kompjuterit, laptopit dhe brendesine e makines, thithje e qete por e forte.

Karikimi USB me bateri litium te integruar 900mah, vazhdoni te punoje pa nderprerje per 20 minuta.

Motori 4W gjeneron deri në 1000Pa presion thithjeje, duke ju ndihmuar të pastroni tastieren, sirtaret ose siperfaqen e tavolines me lehtesi.

Kjo pajisje kompakte merr hapësirë minimale në tryezën tuaj, keshtu qe nuk do te zere aspak hapesire.

Specifika

  • Thithja : 1000pa
  • Kapaciteti i enes: <0.5 L
  • Vellimi i zerit: <70dB
  • Kapaciteti i baterisë: 900mAh
  • Jetëgjatësia e baterisë:> 20min
  • Koha e karikimit: 2 ~ 2.5h (5V/1A)
  • Tensioni i vlerësuar: 4.2V
  • Fuqia e vlerësuar: 6w
  • Porta e karikimit: USB Type-C

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.6 kg
Lloji

Fshese me Korrent

Ngjyra

Be the first to review “Mini fshese me vakum | Baseus C2 vacuum cleaner”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

fshese korenti me vakum shitje online ne dyqan taxi

Mini fshese me vakum | Baseus C2 vacuum cleaner