Friteze me ajer 3,5liter 1200watt DSP Kb2078

7,990 L

Ka stok

KODI: d2324854 Kategori: ,

FRITEZE ME AJER 3,5 LITER

Friteze me ajer 3,5 liter dhe fuqi dalje 1200watt per te bere ne pak caste patatet apo mishin e pules.

Ruan shijen dhe vlerat ushqyese te cdo ushqimi dhe mbron nga djegia.

Pllaka e siperme prej celiku inox e cilesise se larte me kontroll manual te temperatures dhe kohes.

Specifika:

  • Tensioni: 220-240V~50/60Hz
  • Prodhimi: 1200W
  • Kapaciteti: 3.5 L
  • Kohematesi: 0-30 minuta Me alarm/tregues
  • Mbrojtje nga nxehtesia

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

Friteze

Be the first to review “Friteze me ajer 3,5liter 1200watt DSP Kb2078”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

friteze me ajer 3,5 liter online ne dyqan taxi

Friteze me ajer 3,5liter 1200watt DSP Kb2078