Friteze ajri 1500W DSP KB2081 Air fryer

8,790 L

Ka stok

KODI: d2324855 Kategori: ,

FRITEZE AJRI 1500W

Friteze ajri me kapacitet te larte 5,5L dhe fuqi dalese 1500watt.  Kapaciteti i madh mundeson ushqim te shendetshem per te gjithe familjen.

Qarkullimi i ajrit te nxehte: Ajri i nxehte qarkullon me shpejtesi te lartë, duke nxjerre jashte yndyren e tepert te vete ushqimit, duke mbajtur lengun dhe ushqimin e shendetshem.

Kohematesi inteligjent eshte i thjeshte ne perdorim dhe mund te perdoret edhe nga te moshuarit. Doreza e integruar me izolim te nxehtesise eshte me e sigurt dhe me e qendrueshme.

Specifika:

  • Tensioni: 220-240V~50/60Hz
  • Fuqia: 1500 W
  • Kapaciteti: 5.5 L
  • Kontrolli mekanik
  • Kontrolli i temperatures: 80-200 ℃ (175°F-400°F)
  • Koha e punes: 0-30 minuta

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Be the first to review “Friteze ajri 1500W DSP KB2081 Air fryer”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

friteze ajri me kohemates online ne dyqan taxi

Friteze ajri 1500W DSP KB2081 Air fryer