Freze profesionale per thonjte Nail drill machine

5,490 L

Ka stok

KODI: g-2233495 KATEGORIA:

FREZE PROFESIONALE PER THONJTE

Freze profesionale elektrike per thonjte. E pershtatshme per fillestaret, por gjithashtu shume i pershtatshem per tekniket e avancuar te thonjve.

Ka nje funksion perpara dhe mbrapa dhe mund te perdoret me ane te dores ose me pedalin e kembes.

Shpejtesia eshte e rregullueshme deri ne 30.000 rpm.

Performanca e shkëlqyer ju lejon të bëni punën shpejt, saktë dhe në mënyrë të sigurt.

Specifika:

– Shpejtesia: deri ne 30.000 rpm
– Funksioni perpara dhe mbrapa (çelës F/R)
– Funksioni i pedalit te kembes dhe dores (çelës F/H)
– Pa zhurma te bezdisshme
– Lehte per t’u perdorur
– Dizajn kompakt dhe efikas


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.7 kg
Lloji

Freze

Ngjyra

Be the first to review “Freze profesionale per thonjte Nail drill machine”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

freze elektrike thonjsh online ne dyqan taxi

Freze profesionale per thonjte Nail drill machine