Forma krijuese per zierjen e vezeve | 4 cope

790 L

Ka stok

KODI: Forma per zierjen e vezeve Kategori: ,

FORMA KRIJUESE PER ZIERJEN  E VEZEVE | 4 COPE

Forma te ndryshme krijuese per zierjen e vezeve. Tashme gatimi do te jete nje forme argetimi dhe loje mes prinderve dhe femijeve duke e bere me interesante kohen e kaluar ne kuzhine.

Kater forma te ndryshme terheqese me kapak dhe furçë.

Materiali plastik pa BPA, i shëndetshëm dhe ekologjik.

Me një veprim të thjeshtë, mund te beni nje model interesant te vezeve, per ta bere akoma me te shijshem dhe argetues ushqimin.

Modele te ndryshme ne forme ylli, zemre, lule etj dhe nje furce ndihmuese silikoni.

Para se të vendosni vezët, vendosni pak vaj ne brendësi të kallepit duke e perhapur me ane te furces se silikonit.

Specifika

Lloji: Zierese veze

Materiali: Plastikë

Madhësia: 7.5 x 7cm

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Be the first to review “Forma krijuese per zierjen e vezeve | 4 cope”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

zierese vezesh blerje online dyqan taxi

Forma krijuese per zierjen e vezeve | 4 cope