Fibra per shtimin e flokeve | Hair building fibers

1,900 L

  • Fibra per shtimin e flokeve.
  • Per floke me te bukur.
  • Ne vetem pak minuta look-u i flokeve tuaj do te ndryshoj menjehere.
  • Produkt 100 % bio.
  • Pa efekte anesore.
Pastro
KODI: fibra-per-shtimin-e-flokeve Kategori: , , ,

FIBRA PER SHTIMIN E FLOKEVE

Fibra per shtimin e flokeve është një produkt shumë i njohur për floke te plote në të gjithë botën. Nëse vuani nga rrallimi i flokëve ose rënia e flokëve, fibrat ndërtuese të flokëve Dexe do të përmirësojnë pamjen e flokëve tuaj dhe do t’ju ndihmojnë të rigjeni besimin tuaj duke shtuar flokë në flokët tuaj të rralluar.

FIBRA PER FLOKET | RENIA E FLOKEVE DHE SHTIMI

Perdoret per femra dhe meshkuj njekohesisht. Fibra per shtimin e flokeve Dexe mbushin menjëherë flokët e holluar dhe te rene. Fibrat per shtimin e flokëve Dexe nuk janë një trajtim por një zgjidhje e menjëhershme për humbjen e flokëve. Në vetëm më pak se një minutë, do të keni një pamje të përsosur natyrale dhe floke te bukur.

Fibrat e flokeve jane teper cilesore dhe 100% natyrale. Gjithashtu j’u japin nje pamje te bukur te flokeve ne vetem pak minuta. Mund t’i hiqni shpejt nga floket tuaj thjesht duke i lare floket me shampo. Nuk ka asnje efekt anesor.

Fibra do te kapen pas flokeve tuaj te shendetshem dhe nuk do te levizin nga vendi ku ju i keni vendosur derisa te lani floket me shampo.

Përbërësit: Celulozë, Natrium, Sulfat, Silikat alumini, Klorid amoni.Dexe HAIR BUILDING FIBERS bli online dyqan taxi

Si t’a përdorni | Fibra per shtimin e flokeve

1. Vendosni fibrat në zonat ku ju keni nevoje.

2. Perhapni fibrat për ndërtimin e flokëve në flokët tuaj:

3. Butësisht me gishtat tuaj perhapni fibrat ne vendet ku keni nevoje për t’i përzier ato në flokët tuaj natyralë. Ky veprim do të bëjë që fibrat te jene plotësisht të pazbulueshme.

Ndryshimi qe pamja e flokeve tuaj do te marre do te jete e menjehershme pasi ju te filloni te perdorni fibrat qe ne po ju ofrojme.

Jepini pamjes suaj nje ndryshim thelbesor.

Specifikat:
  • Fibra per floket.
  • Pa efekte anesore.
  • Produkt 100% bio.
  • Do te veproje menjehere pasi t’a vendosi ne flokun tuaj.

Bli Online ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha0.2 kg
Ngjyra

E zeze, Kafe

Be the first to review “Fibra per shtimin e flokeve | Hair building fibers”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

fibra per floke te bukur dexe bli online dyqan taxi

Fibra per shtimin e flokeve | Hair building fibers