Fener per kopshtin | Led Candle Lantern

990 L

Ka stok

 • Madhësia: 10 x 19cm
 • Materiali: Plastikë + përbërës elektronikë
 • Ngjyra: e zezë
 • Material cilesor dhe rezistent.
 • Dizajn unik.
KODI: fener-per-kopshtin Kategori: ,

FENER PER KOPSHTIN

Me një qiri LED të ndezur, ky fener krijon sërish pamjen e një qiri të vërtetë. Shkëlqimi i dritës së dritës së qiriut do të shtojë hijeshi në çdo hapësirë, ku ju do ta vendosni.

Këto fenerë janë perfekte për pjesët qendrore të dasmave, të varura për një ambient të ndritshëm dasmash, per kopeshtin dhe shtepine tuaj per te krijuar nje ambjent plot atmosfere.

Dizajni i unazës rrethore ju jep mundësinë ta varni atë nga një pemë apo kudo tjeter qe ju deshironi t’a vendosni.

SPECIFIKAT:fenere per kopshtin led candle bli online dyqan taxi
 • Madhësia: 10 x 19cm
 • Materiali: Plastikë + përbërës elektronikë
 • Ngjyra: e zezë
 • Material cilesor dhe rezistent.
 • Dizajn unik.

  Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Drite

Ngjyra

Be the first to review “Fener per kopshtin | Led Candle Lantern”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

fener per kopshtin bli online dyqan taxi

Fener per kopshtin | Led Candle Lantern