Fashe korrigjimi per thembren e kembes Orthetic adjuster

490 L

Ka stok

KODI: s-98887 Kategori: ,

FASHE KORRIGJIMI PER THEMBREN E KEMBES

Fashe korrigjimi prej silikoni per thembren e kembes e cila korrigjon qendrimin e kembeve.

E bere nga material silikoni cilesor, te buta dhe elastike, qendrojne mire ne kembe duke i dhene komfortin qe u nevojitet.

Shume funksionale dhe efikase per formen O te kembeve duke u dhene atyre qendrimin korrekt.

Fale materialit prej xhel silikoni keto fasha nuk do te krijojne bezdi gjate perdorimit.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Silikon

Ngjyra

Be the first to review “Fashe korrigjimi per thembren e kembes Orthetic adjuster”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

korrigjues i thembrave te kembes shitje online ne dyqan taxi

Fashe korrigjimi per thembren e kembes Orthetic adjuster