Exerciser Intructions | Paisje per te stervitur vithet

1,490 L

Ka stok

  • Ideaur per burrat edhe grate.
  • Permasat : 24cmx18cm.
  • Ideuar per te trajtuar legenin.
  • U jep forme vitheve.
  • Material plastike ABS.
KODI: 6235946234552 Kategori: , ,

EXERCISER INTRUCTIONS – PAISJE PER LEGENIN

Kjo paisje per legenenin është një mënyrë efektive për të trajtuar muskujt e dobësuar të legenit. I vendosur midis kofshëve, kjo paisje forcon muskujt e legenit për të përmirësuar kontrollin e fshikëzës tuaj.

Kjo paisje i ushtron ne menyre efektive muskujt, duke bere qe ju te keni te ndenjura me shume forma por edhe c’eshte me e rendesishme te keni nje legen te shendetshem duke permiresuar gjithashtu edhe te ndejturin ulur per nje kohe te gjate.

Vecanerisht, pas lindjes paisja e stervitje rekomadohet me se shumti duke qene se format e arritura behem me te veshtira per grate edhe kjo paisje ua lehteson disi punen.

5 MINUTA STERVITJE CDO DITE 

Nese ju streviteni me kete paisje cdo dite per 5 – 10 minuta, atehere pas 4 javesh ju do te shihni permiresim ne qendrimin tuaj ulur, vithet tuaja si edhe ne muskujt e kofsheve tuaja. Porosite tani ne Dyqan Taxi dhe shihni rezultatet.

Ajo i ve ne levizje te gjithe muskujt dhe keshtu rezultati eshte me i thjeshte per t’u arritur.pelvic muscle

Mbajfton qe ta vendosni ushtruesin ne mes te kofsheve dhe ne ate moment do te vini re qe kembet tuaja do te marrin formen e kendit 40 grade.

 

SPECIFIKATbladder control devise pelvic bli online dyqan taxi

Ideaur per burrat edhe grate.

Material : Plastik.

Permasat : 24cmx18cm.

Ideuar per te trajtuar legenin.

U jep forme vitheve.

Perdoret shume thjeshte.

Mund ta vendosni ne funksion kudo qe jeni.

Bli Online ne Dyqan Taxi | Porosit tani dhe paguaj ne dorezim.

Be the first to review “Exerciser Intructions | Paisje per te stervitur vithet”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

bladder control devise pelvic bli online dyqan taxi

Exerciser Intructions | Paisje per te stervitur vithet