Epilator per femra Dsp

1,990 L

Ka stok

Per nje lekure te bute dhe te lemuar.

Pa dhimbje.

I shpejte, ju kursen kohe.

KODI: epilator-dsp-70023 Kategori: ,

EPILATOR PER FEMRA DSP

Epilator i cili do te behet nje nga mjetet tuaja me te preferuara.

Punon manualisht me metoden e heqjes se qimeve me pe, menyra me e lehte dhe me e thjeshte per depilimin dhe heqjen e qimeve te padeshiruara ne fytyre dhe trupin tuaj.

Eshte nje epilator I cili do pershtatet menjehere me lekuren e trupit tuaj. Nuk do ju krijoje irritime apo bezdisje nderkohe qe depiloheni.

Lekura juaj do te jete e bute dhe e lemuar.

Eshte i sigurte dhe i lehte per tu perdorur ne shtepi ose gjate udhetimeve. Nuk e demton lekuren sic eshte dylli apo depilatoret e tjere. Shmangni rremujen e tepert qe sjellin depilatoret dhe shpenzimet e teperta bashke me to, me kete epilaotr DSP.

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Be the first to review “Epilator per femra Dsp”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Epilator per femra Dsp

WhatsApp chat