Ekspres per kafe automatik 1500w RAF R106

8,790 L

Ka stok

KODI: d2324809 Kategori: ,

EKSPRES PER KAFE AUTOMATIK

Ekspres automatik per kafe te bluar dhe kapsule,  me ekran me prekje.

Perfekt per te pergatitur kafe te shijshme edhe ne shtepi, kurdo qe deshironi.

Specifika:

  • Kapaciteti  : 1320 ml
  • Materiali : Çelik inox
  • Fuqia (W) : 1500
  • Tensioni (V) : 220
  • Lloji : Makinë automatike për kafe
  • Gjatësia e telit : ekspozuar 1.1m
  • Veçori : fikje automatike brenda 1 ore

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe online 

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

Ekspres Kafe

Be the first to review “Ekspres per kafe automatik 1500w RAF R106”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

makineri kafe raf online ne dyqan taxi

Ekspres per kafe automatik 1500w RAF R106