Ekspres kafe me termobllok Austria FA-5476-3

15,900 L

Ka stok

EKSPRES KAFE ME TERMOBLLOK

Ekspres kafe me termobllok , me permasa praktike qe kursen hapesire ​​dhe ju ofron kafe te shijshme cdo dite.

Ka sistem termoblock per ngrohjen dhe ruajtjen e ujit ne temperaturen e sakte per nxjerrjen e ekspresit perfekt.

Fale grykes praktike te avullit, ai krijon jo vetem ekspres por edhe kapucino kremoze ose makiato latte me shkume qumeshti.

Portafiltri eshte prej celiku inoks i perpshtatshem me kafen e bluar, per doze te vetme dhe te dyfishte. Gryka e avullit jep shkumen e qumeshtit ose ujin e nxehte.

Specifika:

  • E pershtatshme me kafen e bluar
  • Pompe 15 bar
  • Sistemi i ngrohjes me termoblock te ujit
  • Gryke avulli per shkume qumeshti ose uje te nxehte
  • Depozita e ujit 1 liter e shkeputshme
  • Tabaka kullimi e lëvizshme
  • Fuqia: 1450 W

Bli online ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Lloji

Ekspres Kafe

Ngjyra

Be the first to review “Ekspres kafe me termobllok Austria FA-5476-3”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

ekspres kafeje fa 5476 3 online ne dyqan taxi

Ekspres kafe me termobllok Austria FA-5476-3