Dyshek Zero Gravitet 24 Memorie, 90×200,strukture elastike

21,990 L

Ka stok

503955

KODI: 3830063054682 Kategori: , ETIKETIMI:

Dyshek Zero Gravitet 24 Memorie

Dyshek zero gravitet 24 memorie per 2 persona

  • Ideal per nje gjume te rehatshem.
  • Me një strukturë elastike ju jep mbështetje dhe përshtatet plotësisht në trupin tuaj.
  • Ben shpërndarjen e barabartë të peshës duke ju sigurar rehatine dhe qetesi edhe kur jeni 2 persona.
  • Ofron mbështetje të shkëlqyeshme dhe qëndrim të duhur të trupit, kështu që shtrati është i përshtatshëm për të gjithë ata që duan një shpinë të relaksuar dhe pozicionin e duhur fiziologjik gjatë gjumit.
  • E përshtatshme për të gjithë ata që vuajnë nga dhimbjet e shpines pasi lehtëson pikat e presionit në trup gjatë gjumit.
  • Material 100 % mikrofiber.
  • Dimensione: 90 x 200 cm.
  • Kodi: VP0340.

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Lloji

Dyshek

Be the first to review “Dyshek Zero Gravitet 24 Memorie, 90×200,strukture elastike”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Dyshek Zero Gravitet 24 Memorie, 90x200,strukture elastike