Dyshek Zero Gravitet 24 Memorie, 120×200

27,990 L

Ka stok

503956

KODI: 3830063054699 Kategori: , ETIKETIMI:

Dyshek Zero Gravitet 24 Memorie

Dyshek me strukture elastike

  • Ideal per nje gjume te rehatshem.
  • Me një strukturë elastike ju jep mbështetje dhe përshtatet plotësisht në trupin tuaj.
  • Ben shpërndarjen e barabartë të peshës duke ju sigurar rehatine dhe qetesi edhe kur jeni 2 persona.
  • Ofron mbështetje të shkëlqyeshme dhe qëndrim të duhur të trupit, kështu që shtrati është i përshtatshëm për të gjithë ata që duan një shpinë të relaksuar dhe pozicionin e duhur fiziologjik gjatë gjumit.
  • E përshtatshme për të gjithë ata që vuajnë nga dhimbjet e shpines pasi lehteson pikat e presionit në trup gjatë gjumit.
  • Material 100 % mikrofiber.
  • Dimensione: 120 x 200 cm.
  • Kodi: VP0344.

Detaje Produkti

Pesha0.2 kg
Lloji

Dyshek

Be the first to review “Dyshek Zero Gravitet 24 Memorie, 120×200”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Dyshek Zero Gravitet 24 Memorie, 120x200