Dyshek i holle Roll-up MemoSilver Bli Online

18,990 L

Ka stok

18084

KODI: 3830058888063 Kategori: , ETIKETIMI:

Dyshek i holle Roll-up MemoSilver Bli Online

Dyshek MemoSIlver

  • Ideal per nje gjume te rehatshem dhe perdorim multifunksional.
  • Me 2 shtresa te mbivendosura siper njera tjetres : 5 dhe 2 cm.
  • Dizenjuar per ta vendosur siper dyshekut te zakonshem per te ofruar me shume komfort, divaneve, apo ta merrni me vete ne kamping dhe udhetimet tuaja.
  • Mund ta perdorni gjithashtu si nje dyshek per ushtrimet tuaja sportive apo qe femijet tuaj te luajne rehat ne siperfaqen e tij.
  • Siguron mbeshtetje optimale per trupin tuaj.
  • Me jonet inovative argjendi, ofron një mjedis të shëndetshëm për gjumë, pa baktere, pluhur dhe papastërti.
  • Dimensione: 180 x 200 cm.
  • Kodi: VP0097

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Dyshek

Be the first to review “Dyshek i holle Roll-up MemoSilver Bli Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Dyshek i holle Roll-up MemoSilver Bli Online