Dyshek i holle Roll-up Bamboo 5 zona, 90×200

7,990 L

Ka stok

19392

KODI: 3830069724954 Kategori: , ETIKETIMI:

Dyshek i holle Roll-up Bamboo

Dyshek i holle multifuksional me 5 shtresa

  • Ideal per nje gjume te rehatshem dhe perdorim multifunksional,
  • Me 5 shtresa qe ofrojne komfortin tuaj maksimal,
  • Dizenjuar per ta vendosur siper dyshekut te zakonshem, divaneve, apo ta merrni me vete ne kamping dhe udhetimet tuaja,
  • Mund ta perdorni gjithashtu si nje dyshek per ushtrimet tuaja sportive apo qe femijet tuaj te luajne rehat ne siperfaqen e tij,
  • Me një strukturë piramidale elastike ju jep mbështetje dhe përshtatet plotësisht në trupin tuaj të përshtatshme për këdo që dëshiron pushim cilësor pas një dite të ngarkuar,
  • Zvogëlon pikat e presionit në trup duke ndihmuar në mënyrë perfekte me mbështetje shtesë aty ku trupi juaj ka më shumë nevojë. me fibra bambuje qe ofrojne freski ideal per personat alergjik,
  • Mbulese qe hiqet dhe lahet ne 60 grade,
  • Material 100 % mikrofiber,
  • Dimensione: 90 x 200 cm .
  • Kodi: VP0280

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Dyshek

Be the first to review “Dyshek i holle Roll-up Bamboo 5 zona, 90×200”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Dyshek i holle Roll-up Bamboo 5 zona, 90x200