DSP Infrared Cooker | Pianure Profesionale

5,800 L

Ka stok

Karakteristika
Pinaure elektrike ekonomike.
Nxehet shpejt dhe levizet lehtesisht per perdorim te rehatshem.
Mund ta perdorni jo vetem ne shtepi por mund ta merrni dhe ne pushimet tuaja.
Nxehet vetem baza e enes se gatimit dhe zona ku perdoret.
KODI: dsp-infrared-cooker-profesionale Kategori: , ,

DSP Infrared Cooker |  KD 5033

Fale nje teknologji infrared me kete paijsje keni temperatura te larta per nje pjekje shume shpejt. E ndertuar ne menyre agronomike per te mos harxhuar energji elektrike.  Materiali perbehet nga nje ekran digital me shufer te kuqe me panel qelqi kristal, me kohemates 3 ore me nivele te fuqise, me nje temperature te rregullt, i zi. Cilesia e pare fal nje panel infrared me prekje cka e ben paijsjen nder me te preferuarat per perdorim. Super praktike, mund ta vendosni kudo ne kuzhinen tuaji pasi zen nje hapesire te vogel.

SPECIFIKAT

Pinaure elektrike ekonomike.
Nxehet shpejt dhe levizet lehtesisht per perdorim te rehatshem.
Mund ta perdorni jo vetem ne shtepi por mund ta merrni dhe ne pushimet tuaja.
Nxehet vetem baza e enes se gatimit dhe zona ku perdoret.
Siperfaqe jo ngjitese
Nuk grumbullon papasterti

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Pianure

Be the first to review “DSP Infrared Cooker | Pianure Profesionale”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

DSP Infrared Cooker | Pianure Profesionale

DSP Infrared Cooker | Pianure Profesionale