DSP Air Fryer | Friteze me Ajer | Black

5,490 L

Ka stok

Friteza DSP per skuqje te patateve, kraheve te pules, filetove, berxollave dhe ushqime te ndryshme. Konsumoni gatime te shendetshme.

Specifikat | 

Marka: DSP
Kapaciteti: 2.5 L
Fuqia: 800W
Air Fryer
KODI: dsp-air-fryer-kb-2062 Kategori: , ,

DSP Air Fryer | Friteze me Ajer | Black

E perbere prej materialit te celikut-inox qe njihet per rezistencen ndaj nxehtesise dhe jetegjatesine e tij. Friteza duke pasur nje perberje te tille nuk e ngjit ushqimin qe ju vendosni ne te duke ja ruajtur te gjithe vlerat ushqyese edhe duke i eliminuar yndyrnen e tepert qe eshte e demshme per organizmin tuaj. Me te ju mund te gatuani deri ne temperaturen 200 grade celisuis duke e vendosur me ane te butonave rrotullues sipas deshires apo nevojes qe kane gatimet nepermjet 5 pogrameve te nxehtesise qe ndodhen ne friteze. Ky produkt nuk ka nje limit te ushqimeve qe mund te gatuani ne te, c’ka do te thote qe mund te gatuani nje diversitesh ushqimesh me te nese doni. Friteza kur arrin maksimumin e nxehtesise fiket ne menyre automatike duke ju dhene siguri edhe nese e harroni ndezur per ndonje rrezik te mundshem. Produkti puthitet mjaft mire me cdo siperfaqe qe ju e vendosni pa asnje problem sepse ka nje baze kunder rreshqitjes. Kapaciteti i saj per te mbajtur ushqim eshte deri ne 2.5 litra.

SPECIFIKAT  

Marka: DSP
Kapaciteti: 2.5 L
Fuqia: 800W
Air Fryer

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Lloji

Friteze

Be the first to review “DSP Air Fryer | Friteze me Ajer | Black”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

DSP Air Fryer | Friteze me Ajer | Black

DSP Air Fryer | Friteze me Ajer | Black