Doreza Adidas per portierë

1,890 L

Ka stok

  • Doreza portieri Adidas
  • Me permasa : 8/9/10
  • Te pershtatshme per te gjithe
  • Material i cilesise se larte
KODI: Doreza-portieri-adidas KATEGORIA:

DOREZA ADIDAS PER PORTIERE

Doreza Adidas te pershtatshme per portiere gjate lojerave te futbollit.

Ngjyra dhe modele terheqese, dinamike dhe ne mode per te rinjte dhe te apasionuarit pas futbollit.

Dorezat vijne me permasa te ndryshme te cilat jane te pershtatshme per te gjithe.

Specifika:

  • Doreza portieri Adidas
  • Me permasa : 8/9/10
  • Te pershtatshme per te gjithe
  • Material i cilesise se larte

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.6 g/kg
Lloji

Doreze

Be the first to review “Doreza Adidas per portierë”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

doreza portieri adidas online ne dyqan taxi

Doreza Adidas per portierë