Dorashka mbrojtese per te germuar kopshtin | Kujdesi per lulet

800 L

Ka stok

  • Shume praktike
  • Te perbera prej plastikes se pademshme.
  • Ne ngjyren e gjelber kombinuar me te zezen
  • Shume rezistente
KODI: 6827865852124 Kategori: , ,

DORASHKA MBROJTESE

Ne periudhen e pranveres dhe veres kopshti punohet me teper, ndaj per t’u kujdesur per lulet tuaja te preferuara dhe per perimet se bashku me frutat qe me shume dashuri i mbillni per te afermit tuaj ju duhet te kujdeseni edhe per duart tuaj pervecse te punoni .Porositini tani ne Dyqani Taxi me cilesine me te larte dhe cmimin me te mire.

DORASHKA PER TE GERMUAR KOPSHTIN

Doreza Garden Genie Gloves

Dorashkat mbrojtese qe ju ndihmojne gjate germimit te kopshit tuaj jane shume praktike dhe aspak te bezdishme. Ju nuk do ta ndieni sikur keni dicka nese nuk e duroni dot qe duart tuaja te jene te mbeshjella nga dicka. Ato jane te perbera prej plastikes me nje cilesi teper te larte dhe aspak te demshme. Fale kesaj ato jane edhe rezistente ne kohe. Ngjyra ne gjendje eshte e gjelberta e kombinuar me te zezen, ngjyre kjo qe do t’ju bej te jeni ne harmoni te plote me natyren dhe kopshtin tuaj.

  • Shume praktikeDorashka-mbrojtese-per-te-germuar-kopshtin-dyqan-taxi
  • Te perbera prej plastikes se pademshme.
  • Ne ngjyren e gjelber kombinuar me te zezen
  • Shume rezistente

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

dorashka

Ngjyra

Be the first to review “Dorashka mbrojtese per te germuar kopshtin | Kujdesi per lulet”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Dorashka mbrojtese per te germuar kopshtin | Kujdesi per lulet

WhatsApp chat