Dollap portativ me dizajn unik

4,490 L

Ka stok

Paneli – 22 copë
Lidhës – 26 copë
Dere magnetike – 6 copë
Varëse – 1 copë
Madhësia: 73 * 110 * 37cm

KODI: dollap-portativ-me-dizajn-unik Kategori: ,

DOLLAP PORTATIV ME DIZAJN UNIK

Dollap me dizajn unik ku secili kub mund të përballojë deri në 10 kg peshë.

I përshtatshëm dhe i lëvizshëm dhe praktik.

Material i lehtë dhe i papërshkueshëm nga uji. Lehtë për tu mbledhur dhe për tu montuar

Heqja efikase e pluhurit dhe njollave. Dizajn tërheqës, i pershtatshem me ambientet tuaja dhe me ngjyra.

Be the first to review “Dollap portativ me dizajn unik”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

dollap portativ me dizajn unik dyqan taxi

Dollap portativ me dizajn unik