Dollap organizues per rroba

3,490 L

Ka stok

Material cilesor.

Dizajn unik dhe te bukur.

Teper praktik dhe komod.

KODI: dollap-organizues-per-rrobat Kategori: ,

DOLLAP ORGANIZUES PER RROBA

Dollap organizues per rrobat, me nje dizajn unik I cili do te ndryshoj komplet aredimin e dhomes suaj te gjumit.

Gjithashtu nuk do ju marre shume vend pasi dollapi eshte shume praktik. Sistemoni rrobat tuaja duke hequr qafe rremujen.

Ndertuar nga material cilësor, rezistent ndaj ujit, lageshtires dhe pluhurave.

Sume praktik, i kombinueshëm dhe i pershtatshem  me çdo ambient shtëpie.

Vjen me cmimin me ekonomik vetem ne Dyqan.Taxi

Be the first to review “Dollap organizues per rroba”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

raft organizues per rroba dyqan taxi

Dollap organizues per rroba