Dezinfektues me sperkatje Nano Spray

1,900 L

Ka stok

KODI: i-987665 Kategori: , ,

DEZINFEKTUES ME SPERKATJE NANO SPRAY

Dezinfektues me sperkatje me teknologjine nano spray.

Distanca e sperkatjes mund te jete deri ne 1.5 metra dhe mund te sperkatet drejtperdrejt ne siperfaqen e objektit, pelhura, pajisje shtepiake dhe objekte te tjera pa ndjesine e lageshtise.

Pervec higjienes dhe dezinfektimit te perditshem te mjedisit, ai do te zevendesoje gjithashtu lageshtuesit e brendshem, makinat e aromaterapise, rimbushesit e ujit etj.

Trupi kompakt ju lejon perdorim te rehatshem me dizajnin ergonomik te dorezes , pa kabllo dhe peshe te lehte per tu mbajtur.

Specifika:

  • Makine dezinfektimi
  • Modeli: K5
  • Madhesia: 223*192*65mm
  • Pesha: 650g
  • Tensioni i punës: DC3. 7 V
  • Fuqia: 15 W
  • Kapaciteti i shishes: 380 ml
  • Largesia e spërkatjes: 1-1,5 metra
  • Kapaciteti i baterisë: 2000 mAh
  • Hyrja e karikimit: DC5V/1A

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.7 kg
Lloji

Dezinfektues

Ngjyra

Be the first to review “Dezinfektues me sperkatje Nano Spray”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

k5 nano spray online ne dyqan taxi

Dezinfektues me sperkatje Nano Spray