Detergjent pastrues tualeti per heqjen e njollave

790 L

Ka stok

KODI: i-987677 Kategori: , ,

DETERGJENT PASTRUES TUALETI

Detergjent pastrues tualeti per heqjen e njollave te verdha.

Hiqni papastertite ne te gjitha llojet e siperfaqeve prej porcelani dhe pllakash ne menyre efektive me kete detergjent.

Mjafton ta hidhni ate brenda siperfaqes se WC dhe do te shkarkoje ne tub papastertite dhe bakteret duke pasur gjithmone nje ambient te paster dhe te fresket.

Formula e bute nuk demton glazuren, pastron dhe miremban tubat kullues.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.5 kg
Lloji

Detergjent

Ngjyra

Be the first to review “Detergjent pastrues tualeti per heqjen e njollave”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

pastrues i njollave te tualetit online ne dyqan taxi

Detergjent pastrues tualeti per heqjen e njollave