Depilator per femra me 4 koka – Gemei 3074 Grommer Kit

1,290 L1,790 L (-28%)

Ka stok

Me 4 koka te levizshme, te projektuara per: pastrimin e vetullave, mustaqeve, qimeve ne hunde dhe depilimin ne zona te ndryshme te trupit. Tehe te mprehte celik inoks te cilat heqin qimet ne rrenje dhe i japin lekures bardhesi, butesi dhe ndricim.

 

KODI: 6957952230747 Kategori: ,

DEPILATOR PER FEMRA – GEMEI GM 3074

Depilator per femra me 4 koka – Gemei Grommer Kit

Tani heqja e qimeve te padeshiruara do te behet nje proces i lehte dhe pa dhimbje. Me Gemei Grommer Kit do te eleminoni qimet e padeshiruara ne zona delikate njehere e pergjithmone. Kjo paisje vjen tek ju me 4 koka te levizshme, te projektuara per: pastrimin e vetullave, mustaqeve, qimeve ne hunde dhe depilimin ne zona te ndryshme te trupit.

GEMEI 3074

Ajo eshte e ndertuar nga tehe te mprehte celik inoks te cilat heqin qimet ne rrenje dhe e lene lekuren te bute, te paster dhe pa irritime. Fale dizanjit ergonomik, ajo perdoret lehtesisht per perdorim personal. Mjafton te mbani ne nje kend 90 grade dhe te levizni paisjen ne dretim te kunder me rrenjen e qimeve.

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Depilator

Be the first to review “Depilator per femra me 4 koka – Gemei 3074 Grommer Kit”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Depilator Gemei

Depilator per femra me 4 koka - Gemei 3074 Grommer Kit

1,290 L1,790 L (-28%)

Shto ne Shporte