Dahua IP Camera A22 | Kamera Sigurie Profesionale

12,100 L

Ka stok

Karakteristika 
-Mbulim ne cdo kend te ambjentint uaj.
-Vizion i nates i sigurte dhe ne erresire te plote.
-Komunikim me dy drejtime.
-Njoftim alarmi te menjehershem.
-Karte memorje deri ne 64GB.
KODI: t-0302202001 Kategori: , ,

DAHUA IP CAMERA A22

Dahua IP Camera A22 | Kamera Sigurie Profesionale

Kamera me monitorim te drejtperdrejte 1080P HD. Me kend pjerresie nga 0-355 grade ne menyre qe te siguroni cdo cep te shtepise suaj. Audio ne te dy drejtimet, ky opsion ju lejon te qendroni ne kontakt me familjen tuaj dhe kur gjendeni larg tyre.
Zbulimi i levizjes ne kohe reale dhe alarmet e menjehershme ju bejne te vetdijshem se cfare po ndodh ne ambjentin tuaj ne cdo kohe nga cdo vendodhje.
Karakteristika 
-Mbulim ne cdo kend te ambjentint uaj.
-Vizion i nates i sigurte dhe ne erresire te plote.
-Komunikim me dy drejtime.
-Njoftim alarmi te menjehershem.
-Karte memorje deri ne 64GB.
Specifikat 
Kamera Sigurie
1/2.7” 2MP Progresiv CMOS
Vizioni i Nates 10 metra disatnce
Fusha e pamjes 115 grade (H) 62 grade, (V) 137 grade
Video & Audio
Shkalla e Kornizes deri ne 15fps
Zmadhim Dixhital deri ne here
Audio me dy drejtime
Karte Memorie deri 64GB
Furnizim me energji elektrike DC 5V\1A
Pesha: 97g
Dimensionet: 120x66x33mm


Dyqan Taxi | Qendra juaj Tregtare Online !

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Lloji

Kamera Vezhgimi

Be the first to review “Dahua IP Camera A22 | Kamera Sigurie Profesionale”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Dahua IP Camera Kamera Profesionale

Dahua IP Camera A22 | Kamera Sigurie Profesionale