Corapet per diabetike 39 – 42 ne shitje online

490 L

Ka stok

19147

KODI: 3830065448014 KATEGORIA: ETIKETIMI:

Corapet per diabetike

Corape Marshal

  • Materiali shume cilesor 100% pambuk.
  • Te plota dhe higjenike.
  • Nuk krijojne erera te pakendshme.
  • Numri 39-42.

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Corape

Be the first to review “Corapet per diabetike 39 – 42 ne shitje online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Corapet per diabetike 39 - 42 ne shitje online